Komu pomagam

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychodietetykiem, specjalistą psychoterapii uzależnień. Pomagam zarówno osobom dorosłym, młodzieży, jak i dzieciom. Pomoc swoją oferuję w ramach psychoterapii indywidualnej, konsultacji, poradnictwa, a także grup: terapeutycznych, wsparcia, psychoedukacyjnych.


Zapraszam osoby, które mają trudności życiowe, borykają się z emocjonalnymi problemami i wysoką wrażliwością, osoby cierpiące na depresję, przeżywające nadmierny lęk, smutek, rozpacz, ból. Oferuję pomoc osobom zmagającym się z problemami dotyczącymi odżywiania głównie z bulimią i kompulsywnym objadaniem się. Pomagam rodzicom , którzy z różnych powodów nie mogą poradzić sobie z wyzwaniami rodzicielskimi oraz ich dzieciom. Pracuję z osobami z syndromem DDA, DDD, z osobami współuzależnionymi oraz z osobami, które doświadczają nadmiernego stresu w swoim życiu. Pomagam osobom z chorobą nowotworową i ich rodzinom wspólnie przejść przez każdy etap leczenia (psychoonkologia). Dużo miejsca poświęcam pracy z kobietami, dla których ważny jest rozwój osobisty.

Pierwsza wizyta

Pierwsza lub kilka pierwszych wizyt ma charakter konsultacyjny. Konsultacja trwa 50 minut i jest po to, aby zrozumieć naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę pomocy.


Proponuję dalszą współpracę w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji tematycznej lub grupy wsparcia po podjęciu decyzji, że taka forma pomocy jest najbardziej adekwatna w przypadku osoby konsultowanej. Konsultacje służą również temu, aby wskazać ewentualnie inny kierunek postępowania.

PSYCHOLOG MONIKA HOŁUB  |  COPYRIGHT 2019
Warszawa Ursynów ul. Kabacki Dukt 11/17, Tel : 502-343-520
E-mail: monika-holub@o2.pl