Komu pomagam

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychodietetykiem, specjalistą psychoterapii uzależnień. Pomagam zarówno osobom dorosłym, młodzieży, jak i dzieciom. Pomoc swoją oferuję w ramach psychoterapii indywidualnej, konsultacji, poradnictwa, a także grup: terapeutycznych, wsparcia, psychoedukacyjnych.


Zapraszam osoby, które mają trudności życiowe, borykają się z emocjonalnymi problemami (depresja, nerwica, lęk, smutek, chwiejność emocjonalna, borderline), dotyczącymi różnych sfer życia. Ważnym obszarem mojej pracy jest pomoc osobom zmagającym się z problemami dotyczącymi odżywiania i wszelkimi jego zaburzeniami, takimi jak otyłość, nadwaga, anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się. Pomagam rodzicom , którzy z różnych powodów nie mogą poradzić sobie z wyzwaniami rodzicielskimi oraz ich dzieciom. Pracuję z osobami z syndromem DDA, DDD, z osobami współuzależnionymi, oraz z osobami, które doświadczają nadmiernego stresu w swoim życiu, a także z tymi, które chcą rozwijać swój osobisty potencjał lub poznać drzemiące w nich talenty.
Pomagam osobom z chorobą nowotworową i ich rodzinom wspólnie przejść przez każdy etap leczenia (psychoonkologia).

Pierwsza wizyta

Pierwsza lub kilka pierwszych wizyt ma charakter konsultacyjny. Konsultacja trwa 50 minut i jest po to, aby zrozumieć naturę problemu i zaproponować najbardziej odpowiednią formę pomocy.


Proponuję dalszą współpracę w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji tematycznej lub grupy wsparcia po podjęciu decyzji, że taka forma pomocy jest najbardziej adekwatna w przypadku osoby konsultowanej. Konsultacje służą również temu, aby wskazać ewentualnie inny kierunek postępowania.

PSYCHOLOG MONIKA HOŁUB  |  COPYRIGHT 2018
Warszawa Ursynów ul. Kabacki Dukt 11/17, Tel : 502-343-520
E-mail: monika-holub@o2.pl