Konsultacje i poradnictwo

Konsultacje psychodietetyczne

To forma pomocy dla osób, które walczą z nadwagą lub otyłością , które pomimo stosowania licznych diet oraz pomocy dietetyka wciąż nie mogą schudnąć. Pomagam również osobom zmagającym się z anoreksją, bulimią, kompulsywnym objadaniem się.

Konsultacje psychologiczne dla osób zmagających się z uzależnieniem

Z konsultacji skorzystać mogą osoby, które nie są pewne czy nie uzależniły się od środków psychoaktywnych typu alkohol, narkotyki, leki oraz od nałogowych zachowań dotyczących takich sfer jak seks, hazard, praca, zakupy, miłość. Pomoc znajdą również osoby już uzależnione od środków psychoaktwnych, nikotyny, chorej miłości, nałogowego sposobu myślenia.

Konsultacje dotyczące psychologicznych aspektów zdrowia

Mogą z nich skorzystać osoby zmagające się z problemami takimi jak choroba nowotworowa, choroby dietozależne (choroby układu krążenia, nadciśnienie, cukrzyca, choroby tarczycy, zespół jelita drażliwego). Zapraszam na konsultację również pary, które doświadczają problemu bezpłodności.

Konsultacje rodzicielskie

Na konsultacje rodzicielskie zapraszam zarówno rodziców bardzo małych dzieci w wieku do 3 lat jak również pary dopiero przygotowujące się do rodzicielstwa. Pomagam również rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz ich dzieciom, a także nastolatkom. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy. W relacji z dzieckiem najważniejszy jest dla mnie autentyczny kontakt i szacunek.

Poradnictwo i wsparcie psychologiczne dla osób starszych

W ramach gabinetu, jak i wizyt domowych oferuję pomoc osobom starszym, które czują się samotne, i w związku ze swoim wiekiem zmagają się z poczuciem wyobcowania, pustki. Pomoc znajdą u mnie osoby, które nie potrafią pogodzić się z utratą sprawności, zmagają się z lękiem przed przemijaniem, śmiercią.

Konsultacje dla osób znajdujących się pod wpływem stresu

Udzielam pomocy osobom, które w swoim życiu prywatnym lub zawodowym znajdują się pod wpływem silnego, długotrwałego stresu. Swoim pacjentom / klientom pomagam w widzeniu szerszej perspektywy ich problemu i w dobraniu właściwej strategii radzenia sobie ze stresem.

Dobry psycholog Warszawa

Zapraszam na specjalistyczne konsultacje psychologiczne, których tematyka skupia się m.in. na psychologicznych aspektach zdrowia, uzależnieniach, psychodietetyce, stresie, wsparciu dla rodziców i osób starszych.

PSYCHOLOG MONIKA HOŁUB  |  COPYRIGHT 2022
Warszawa Ursynów ul. Kabacki Dukt 11/17, Tel : 502-343-520
E-mail: monika-holub@o2.pl