Cennik

Witam na stronie gabinetu psychologii i psychoterapii, gdzie Twoje zdrowie emocjonalne jest najważniejsze. Moja oferta usług została stworzona z myślą o dostarczeniu Ci profesjonalnego wsparcia i pomocnej dłoni na Twojej drodze do lepszego samopoczucia. Inwestycja w zdrowie psychiczne to jedno z najważniejszych kroków, jakie możesz podjąć dla siebie. Poniżej znajdziesz cennik, który jest przejrzysty i dostosowany do różnorodnych potrzeb.

Ceny

Cena pierwszej konsultacji – 250 zł
Stałe spotkania: pomoc psychologiczna, psychoterapia – 250 zł
Psychoterapia przez Skype’a – 250 zł
Wizyty domowe – około 500 zł, do ustalenia indywidualnego, w zależności od lokalizacji i czasu trwania.

Na pierwsze spotkanie proszę o przygotowanie gotówki.

Jaki jest koszt psychoterapii?

Koszt psychoterapii może być różny w zależności od czasu jej trwania i częstotliwości spotkań. Na polskim rynku cena sesji mieści się w przedziale od 100 zł do 300 zł. Cena zależy od wielkości miasta, w którym gabinet posiada psychoterapeuta.

Określenie, czy psychoterapia to wydatek duży czy mały, to pojęcie względne, ponieważ zależy to od aktualnej sytuacji życiowej pacjenta / klienta.

Psychoterapeuta zainwestował wiele lat i pieniędzy w swój rozwój np. w koszty czteroletniej szkoły psychoterapii, koszty studiów podyplomowych, superwizji, terapii własnej i innych szkoleń i kursów doszkalających. Jeśli nadal podnosi swoje kwalifikacje to wciąż ponosi duże inwestycje czasowe i finansowe. Aby dobrze pracować z tak czułą materią jaką jest psychika ludzka potrzeba dobrze zaopiekować się również sobą. Stąd terapia i superwizja.

Jaki jest koszt psychoterapii?