Psychoterapia indywidualna

Do skorzystania z mojej pomocy zapraszam osoby, które chcą zrozumieć i rozwiązać swoje problemy z relacjami osobistymi i społecznymi, czują się osamotnione, mają niskie poczucie własnej wartości. Pomagam cierpiącym na depresję, mającym stany lękowe, a także zmagającym się z problemami tożsamościowymi. W moim gabinecie pomoc znajdą także osoby, które żyją w nieustannym stresie. Psychoterapia indywidualna służy także pomocy tym, którzy chcą rozwijać swój osobisty potencjał, talenty, możliwości, tym, którzy chcą lecz boją się podążać za swoimi marzeniami.

Do mojego gabinetu zapraszam również rodziców i dzieci, zmagających się z trudnościami, konfliktami, także rodziców małych dzieci od 0-3 roku życia. Psychoterapia indywidualna pomaga w poszerzeniu świadomości, zrozumieniu i rozwiązaniu problemów związanych również ze zdrowiem, odżywianiem, wagą.

Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapia jest dedykowana dla wszystkich osób cierpiących na depresję, stany lękowe, posiadających problemy z relacjami osobistymi, społecznymi, problemy z odżywianiem, wagą oraz ze zdrowiem.

PSYCHOLOG MONIKA HOŁUB  |  COPYRIGHT 2022
Warszawa Ursynów ul. Kabacki Dukt 11/17, Tel : 502-343-520
E-mail: monika-holub@o2.pl